20. februára 2018

Gravírovanie fotky do dreva, vyrezávaná fotka do dreva

Vyrezávaná fotka do dreva alebo gravírovanie fotky do dreva je proces…

…pri ktorom sa fotografia z vášho mobilu alebo fotoaparátu premení na kus umenia, ktorý môžete mať vystavený doma v obývačke. Ako sa vyrezávaná fotka do dreva vyrába a čo je to gravírovanie fotky do dreva sa dozviete v tomto článku.


gravírovanie fotky do dreva


V čom spočíva proces, pri ktorom sa vyrába vyrezávaná fotka do dreva alebo uskutočňuje gravírovanie podľa fotky?

Proces výroby spočíva v prenesení vašej fotografie do programu, ktorý fotku odfarbí a na základe stupňa tmavej a svetlej časti, určí hĺbku rezu. My pri procese výroby a gravírovania fotky do dreva nevypaľujeme laserovým lúčom, ale fotka vyrezávaná do dreva sa u nás vyrába pomocou špeciálnej frézy. Tá na rozdiel od lasera vytvorí z fotky do dreva jemný reliéf vysoký tri milimetre, a tak môžete prstami cítiť kontúry milovanej osoby.


vyrezávaná fotka do dreva


Vyrezávaná fotka do dreva je jeden z najkrajších darčekov, na ktoré sa vždy radi pozriete.

Drevo je ušľachtilý materiál sám o sebe a spolu s fotkou blízkej osoby vznikne jedinečné dielo, ktoré sa nedá prehliadnuť. Skvelá dekorácia do interiéru a takisto parádny darček:

  • k narodeninám
  • k výročiu
  • ako svadobný darček
  • na Valentína a podobne, pretože…

…vyrezávaná fotka do dreva sa dá umiestniť na drevený podklad akýchkoľvek tvarov. Napríklad to môže byť tvar srdca, na ktorom budú snúbenci, vaši rodičia, kamaráti – jednoducho tí, ktorých si vážite a zaslúžia si niečo pekné.

vyrezávaná fotka do dreva

Gravírovanie fotky do dreva vám môžeme doplniť o text k blahoželaniu. Vznikne tak krásna drevená pamätná tabula, ktorá ozdobí vašu stenu.


gravírovanie fotky do dreva


Ako objednávať?

Základnú fotku s niekoľkými rozmerovými variáciami si môžete objednať priamo z nášho obchodu.

Pokiaľ však chcete fotku obohatiť o text, chcete špeciálne rozmery a tvary alebo čokoľvek iné, stačí sa riadiť pokynmi v sekcii „Ako objednávať“. Fotku, váš návrh a požiadavky nám pošlite na email info@kubax.sk

Ak máte nejaké otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Osobné darčeky, ako napríklad fotografie vždy potešia. O to väčšia je radosť, keď budú vyrezané v dreve. Ručne opracované. Sme tu pre vás.


Drevo používané na výrobu našich produktov je certifikované a získavané v súlade so zásadami PEFC.