17. januára 2022

Kúpacie kade

Vymeňte home office za home wellness. Ponúkamé Vám atypycké drevené kade, ktoré Vám prinesú relax počas celého roka. V čom sú naše kúpacie kade odlišné od ostatných?

Praktický dizajn

Návrh kade sme nenechali na náhodu. Pred výrobou sme pripravili detailný 3D model ako naša kaďa bude vyzerať.
Obdĺžnikový tvar je praktický a veľmi dobre vyzerá. Kaďu viete umiestniť aj do rohu prístrešku a využijete tak na plno každé miesto. Dizajn ponúka modernú kombináciu dreva a kovu

Pohodlné sedenie aj ležanie.

Zatiaľ čo v iných kadiach si sadnete na lavičku a sedíte na mieste ponorený vo vode ani nie po lopatky, tu Vás čaká úplne iný zážitok.
6 ľudí si tu pohodlne sadne, a 2-3 ľudia si tu pohodlne ľahnú a vystrú sa. Priestor pod lavičkami sa nenapúšťa, čo šetrí objem vody a čas vyhrievania.

Vnútorná pec

Tvar kade nám umožnil pec umiestniť do vnútra kade, čo zaručuje tie najlepšie prenosy tepla. Oproti vonkajšej peci sa nahrieva až o 30% efektívnejšie.
Nezaberá Vám žiadne ďalšie miesto v okolí pece. Vďaka našej konštrukcii je to perfektný kompromis medzi dostatkom miesta a vysokou výhrevnosťou. Zároveň je veľmi príjemné pri kúpaní v kadi počúvať praskanie triesok a horenie dreva.
Atmosféra ako pri krbe dokonale spríjemní pobyt na Vašej záhrade či chate.

Jednoduchá obsluha

Napustiť, zakúriť, a oddychovať. Nič viac nie je potrebné na relax v kadi. Behom pár hodín máte kaďu nachystanú a vyhriatu. A oddychový víkend môže začať.

Prírodné materiály s tou najlepšou ochranou.

Určite ste natrafili na ponuky kadí bez náteru, hlavne aby boli lacnejšie. My však ochranu dreva nepodceňujeme.
Kvalitné nátery a naše dlhoročné skúsenosti s výrobou drevených výrobkov Vám zaručia ochranu počas mnoho rokov. Nemusíte sa tak báť drevených materiálov.
Vnútro kade je natreté polyuretánovým lodným lakom, s ktorým sa bežne natierajú člny a lode ponorené vo vode. O vonkajšiu ochranu sa postará kvalitná strednovrstvová lazúra.
Výrobcom udávana životnosť náteru je až 12rokov.

Dokonalé opracovanie

Takmer každý dielec prešiel CNC strojom. CNC frézovanie dreva nám zaručuje presnosť a vysokú efektivitu pri výrobe. Jednotlivé dielce sú tak vyrábané v čo najlepšej kvalite.
Výrobný proces je kombinácia opracovania dreva pomocou moderných technológií a poctivej ručnej práce. Zážitok je pre nás nie len kúpanie ale aj samotná výroba.
Je to práca ktorá nás napĺňa a robíme ju s úsmevom. 🙂

Technické parametre:

  • Dĺžka 2,1m
  • Šírka 1,55m
  • Výška 1,1m
  • Doba nahrievania 2-6h
  • Pohodlné Sedenie pre 4-6 osôb
  • Pohodlné ležanie pre 2-3 osoby
  • Nerezová vnútorná pec
  • Výpustný ventil
  • Schodíky
  • Kryt z masívu

Cena kade je 2490€ s DPH